ზამთრის საქველმოქმედო ღონისძიებაში ქალმა მეწარმეებმა მონაწილეობა მიიღეს
ქალმა მეწარმეებმა წარმატებით წარმოადგინეს თავიანთი პროდუქცია თბილისში, შაბათ-კვირას ქალთა საერთაშორისო გაერთიანების (IWAG) მიერ გამართულ ზამთრის საქველმოქმედო ღონისძიებაზე.
საქველმოქმედო ღონისძიებაში, მონაწილეობა მიიღეს, ქალმა მეწარმეებმა დუშეთიდან, რომლებიც ჩართული არიან პროექტში - "“ქალთა ეკონომიკური გაძლიერება სოციალური მობილიზაციისა და შესაძლებლობათა განვითარების გზით”  (WEESC).
ღონისძიებას ესწრებოდნენ, სამთავრობო და არასამთავრობო სექტორის წარმომადგენლები, ბიზნესის წარმომადგენლები და მეწარმეები.
IWAG-მა ღონისძიება მოაწყო საქართველოში სხვადასხვა საჭიროების მქონე ქალების, ბავშვებსა და მოხუცებს დასახმარებლად განკუთვნილი საქველმოქმედო პროექტების მხარდასაჭერად.

Women entrepreneurs took part in the winter charity event
Women entrepreneurs successfully presented their products at the International Women's Union (IWAG) winter charity event in Tbilisi over the weekend.
Women entrepreneurs from Dushet, who are involved in the project "Economic Empowerment of Women through Social Mobilization and Development of Opportunities" (WEESC), participated in the charity event.
Government and non-governmental sector representatives, business representatives and entrepreneurs attended the event.
IWAG organized the event to support charity projects in Georgia to help women, children and the elderly with various needs.