პროექტის შემაჯამებელი ღონისძიება ბაღდათში
8 მაისს ბაღდათში, კაფეში "გლიცინია" პროექტის „ქალთა ეკონომიკური გაძლიერებისთვის საქართველოში“ შემაჯამებელი ღონისძიება გაიმართა.
ღონისძიება გაიხსნა გამოფენით „ჩემი სოფლის ქალი“, სადაც სოფლად მცხოვრები ქალების საოჯახო არქივებში შემონახული ფოტოები და ისტორიები იყო წარმოდგენილი.
შეხვედრაზე კომპანია "ანაგრამას" დამფუძნებლებმა, თათა ჩემიამ და თაკო როდონაიამ პროექტის მონაწილე ქალებს საზოგადოებასთან ურთიერთობისა და მარკეტინგის თემაზე ტრენინგი ჩაუტარეს. შეხვედრის ბოლოს, პროექტის საგანმანათლებლო კომპონენტის ფარგლებში ტრენინგ-კურსების წარმატებით დასრულებისთვის ქალებს სერტიფიკატები გადაეცათ.

A SUMMARY EVENT OF THE PROJECT IN Bagdati
On May 8, a summary event of the project For Economic Empowerment of Women in Georgia was held in Baghdati.
The event opened with the exhibition A Woman from My Village, where photos and stories of rural women preserved in family archives were presented.
At the meeting, the founders of Anagrama company, Tata Chemia and Tako Rodonaia, provided training on Public Relations and marketing to the women participating in the project. At the end of the meeting, women were given certificates for successful completion of training courses within the educational component of the project.