“დაიწყე და განავითარე შენი ბიზნესი” SIYB მოდულების პოპულარიზაცია საქართველოში
29 მაისსა და 1-ელ აპრილს შრომის საერთაშირისო ორგანიზაციის ILO მიერ ორგანიზრბული იყო შეხვედრები, რომლებიც მიზნად ისახავდა “დაიწყე და განავითარე შენი ბიზნესი” SIYB მოდულების პოპულარიზაციას საქართველოში.
29 მაისის შეხვედრაზე შრომის საერთაშორისო ორგანიზაცია მსოფლიოსა და საქართველოში არსებული პრაქტიკებისა და ცოდნების გაზიარებას და გადაწყვეტილების მიმღები პირებისთვის გაცნობას ისახავდა მიზნად.
გარდა ზემოთ აღნიშნულისა, 1-ელ აპრილს გამართული ღონისძიება მიზნად ისახავდა სერტიფიცირებული მსმენელებისა და წარმატებული ისტორიების გამოცდილებების გაზიარებას, მათ შორის ILO-ს გლობალური გუნდის წევრებისთვის
"ფონდი ტასოს" გუნდის წევრი, როგორც ILO-ს სერტიფიცირებული ტრენერი, მაია გრძელიშვილი სიტყვით წარსდგა აღნიშნულ ღონისძიებებზე და დამსწრე საზოგადოებას გააცნო “დაიწყე საკუთარი ბიზნესი” მოდული, პრაქტიკები და არსებული გამოცდილება საქართველოში.

"Start and develop your business" promotion of SIYB modules in Georgia
On May 29 and April 1, meetings were organized by the International Labor Organization (ILO) aimed at promoting the "Start and develop your business" SIYB modules in Georgia.
On May 29 meeting aimed to share the practices and knowledge of the world and Georgia and introduce them to the decision-makers.
In addition to the above, the event held on April 1 aimed to share the experiences of certified trainees and success stories, including members of the ILO Global Team.
Member of "Taso Foundation" team, as an ILO certified trainer, Maia Grdzelishvili, gave a speech at the mentioned events and introduced the "Start Your Own Business" module, practices and existing experience in Georgia to the audience.