ტრენინგები ბიზნესის რეგისტრაცია და საგადასახადო დაბეგვრის რეჟიმები დამწყები მეწარმე ქალებისთვის.
25-26 იანვარს, "გრანთ თრონთონ საქართველოს" მხარდაჭერით, გაიმართა ტრენინგები "ბიზნესის  რეგისტრაცია და საგადასახადო დაბეგვრის რეჟიმები"  დამწყები მეწარმე ქალებისთვის.
ჩატარებული სამუშაო შეხვედრა, მიზნად ისახავდა :
- ბიზნესის რეგისტრაციასთან დაკავშირებული საკითხების გაცნობას;
- საშეღავათო პირობების გაცნობას საგადასახადო დაბეგვრის რეჟიმების / სტატუსების შესახებ დეტალური ინფორმაციის მიწოდებას
- სამართლებრივი პირობების, პროცესების და ვალდებულებების დეტალურად გაცნობას
"გრანთ თრონთონ საქართველო" გაეროს ქალთა გაძლიერების პრინციპებს (WEPs) ხელმომწერი კომპანიაა.
შეხვედრა ჩატარდაქალთა ეკონომიკური გაძლიერება სოციალური მობილიზაციისა და შესაძლებლობათა განვითარების გზითპროექტის მეორე ფაზის ფარგლებში.
პროექტი ხორციელდება გაეროს ქალთა ორგანიზაციასთან, კახეთის რეგიონალური განვითარების ფონდსა და ქეა საერთაშორისო კავკასიაში პარტნიორობით, შვეიცარიის განვითარების და თანამშრომლობისა(SDC) და ავსტრიის განვითარების თანამშრომლობის(ADC) სააგენტოების მხარდაჭერით.

Trainings on business registration and taxation regimes for women entrepreneurs.
On January 25-26, with the support of "Grant Thornton Georgia", "Business registration and taxation regimes" trainings were held for women entrepreneurs.
• Getting to know the issues related to business registration; Getting to know the favorable conditions
• Providing detailed information about tax regimes / statuses
• Getting to know the legal conditions, processes and obligations in detail
"Grant Thornton Georgia" is a signatory company of the United Nations Women's Empowerment Principles (WEPs).
The project is implemented in partnership with UN Women Georgia Kakheti Regional Development Fund (KRDF), CARE Caucasus and supported by the Embassy of Switzerland in Georgia and the Austrian Development Agency.